17.6
101.8
8.5
22.2
121.2
46.5
95.5
80.9
2.6
34.7
34.5
20.1
Clasamentul deputaților responsabili

locul88

Vezi tot clasamentul
88
0
Punctaj pentru atribuțiile utilizate

0puncte

23.03.2023
Deputat
23.07.2025
mandatul încetează peste 1 an
Data nașterii
01.01.1959
Profesie
Jurnalist
Studii
  • Universitatea de Stat din Moldova
Funcții anterioare
  • 1999 – 2013 – Specialist principal, 
    Consiliul Județean Lăpușna, Secretar al raionului Basarabeasca

Competențe folosite

Ultima actualizare 25.06.2024
03.2023 06.2024
0
0
competențe folosite