17.6
101.8
8.5
22.2
121.2
46.5
95.5
80.9
2.6
34.7
34.5
20.1
Clasamentul deputaților responsabili

locul88

Vezi tot clasamentul
88
0
Punctaj pentru atribuțiile utilizate

0puncte

16.01.2024
Deputat
23.07.2025
mandatul încetează peste 1 an
Data nașterii
07.01.1984
Profesie
Contabil
Studii
  • ULIM, Contabilitate și Audit
Funcții anterioare
  • 2019
    Consilier, Consiliul municipal și raional Ungheni

Competențe folosite

Ultima actualizare 16.07.2024
01.2024 07.2024
0
0
competențe folosite