Clasamentul deputaților responsabili

locul41

Vezi tot clasamentul
41
0
Punctaj pentru atribuțiile utilizate

0puncte

23.07.2021
Deputată
23.07.2025
mandatul încetează peste 3 ani
Data nașterii
16.09.1975
Profesie
Jurnalistă
Studii
  • Licențiată în jurnalism. 
Funcții anterioare
  • Deputată a fracțiunii Partidului Socialiștilor din Republica Moldova (PSRM) dupa alegerile parlamentare din 24 februarie 2019.
Date de contact

Nu au fost găsite competențe folosite